Kominki tradycyjne (30)
Kominki nowoczesne (18)
Wkłady kominkowe (52)
Portale kominkowe (8)
Piece wolnostojące (17)
Kamień (31)
Realizacje (19)
 Sprzedaż i montaż

Stawiamy na TRADYCJĘ I NOWOCZESNOŚĆ.

Współczesny kominek oprócz tego, że jest alternatywnym źródłem ciepła to jednocześnie pełni funkcję eleganckiego elementu wyposażenia wnętrz. Nasza firma stara się sprostać oczekiwaniom klienta, oferując kompleksową usługę, fachową poradę techniczną wraz z wykonaniem projektu do realizacji kominka u Państwa.

Wprowadzając nowoczesne technologie niezbędne do montażu wkładu kominkowego zapewniamy bezpieczeństwo i elegancję. Oprócz żeliwnych wkładów kominkowych, które umożliwiają rozprowadzenie ciepłego powietrza do kilku pomieszczeń, w sprzedaży posiadamy również wkłady z płaszczem wodnym, które współpracują z piecem centralnego ogrzewania oraz piece wolnostojące. Na zamówienie indywidualnego klienta wykonujemy również obudowy kominków z różnego rodzaju kamienia.

Wśród oferowanych przez nas urządzeń wyróżniamy modele:

  panoramiczne (półokrągłe drzwi)
  gilotynowe (drzwi unoszone do góry) z płaskimi lub trapezowymi szybami
  kasety z przeszklonymi bokami
  kasety obustronnie przeszklone
  wkłady z wentylatorem do wymuszonego obiegu ciepła powietrza

Aby zapoznać się z ofertą cenową na interesujący Państwa kominek zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub nadsyłania drogą mailową rzutu/przekroju projektu domu z zaznaczeniem miejsca przeznaczonego na kominek. Niezbędne do kalkulacji jest również wybranie asortymentu wg poniższej specyfikacji:

1. Typ kominka:

  nowoczesny
  tradycyjny
  rustykalny (obudowa z kamienia łupanego)
  piec wolnostojący

2. Typ obudowy:

  marmur
  piaskowiec
  granit
  onyx
  trawertyn

3. Typ wkładu grzewczego:

  z płaszczem wodnym
  żeliwny

4. Dystrybucja ciepłego powietrza:

  dotyczy
  nie dotyczy

Wraz z momentem zaakceptowania wstępnej kalkulacji ustalamy termin wizyty na budowie lub w domu mieszkalnym w czasie której doradzimy konkretne rozwiązanie, gdyż każdy budynek musi spełniać szereg wymogów, dotyczących bezpieczeństwa konstrukcji, bezpieczeństwa pożarowego oraz bezpieczeństwa użytkowania.W przypadku jakichkolwiek trudności prosimy o kontakt z
konsultantem firmy KOMINKI Wojcieszko pod numerem:

tel: 601-198-312

Nasza oferta O Nas
Kominki tradycyjne Kominki nowoczesne Wkłady kominkowe Portale kominkowe Piece wolnostojące Kamień O firmie Sprzedaż/montaż Realizacje Kontakt
Made by INVENTCOM